Daj Dziecku pasję!

Sport, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, wakacyjne przyjaźnie - my rodzice pamiętamy jakie to było wspaniałe !
W dzisiejszych czasach trudno jest uciec od telewizji, tabletów i smartfonów.


Nam się to udaje!


W tym roku mamy dla Naszych ulubieńców NOWOŚĆ

QUAD STREFA to tor dla quadów elektrycznych dla dzieci i młodzieży

Uczestnicy półkolonii w Wakeparku będą korzystali z toru w ramach zajęć, bez dodatkowych opłat. 300 metrów wzniesień i zakrętów. Trzy stopnie trudności, także dla najmłodszych ! Rodzice relaksują się w ciszy, a dzieci spełniają marzenia :) Bez hałasu, bez zanieczyszczeń !

 

Dlaczego? To proste. Quady elektryczne oferują moc i ekscytację, ale bez szkodliwych emisji. Są ciche, efektywne i łatwe w obsłudze. Co więcej, technologia baterii, która napędza te pojazdy, jest coraz bardziej zaawansowana, co przyczynia się do zwiększenia zasięgu i ich mocy przez co są bardziej konkurencyjne wobec tradycyjnych quadów spalinowych.

 

 

Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że u nas dzieci są szczęśliwe i wolne. Nieskrępowane niewygodnymi ławkami, mogą biegać, pływać, odpoczywać.

Wszystko to pod okiem profesjonalnej kadry - wychowawców , instruktorów, ratowników. Zajęcia są dostosowywane do ich potrzeb i samopoczucia. Odkrywają sporty wodne, jak wakeboarding, windsurfing, kitesurfing, pływanie wpław, jak i zabawy ćwiczące koordynację i siłę: wiosłowanie w kajaku, pływanie na pontonie, na deskach SUP (stand up paddle) z wiosłem, skoki do wody. Zajęciami uzupełniającymi będą również ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz gry i zabawy zespołowe zwiększające sprawność fizyczną, umiejętność współpracy w grupie, a przede wszystkim pozwalające dobrze się bawić wszystkim dzieciom (np. piłka nożna, piłka siatkowa, podchody, badminton).

W przerwach gramy w gry planszowe i pozwalamy dzieciom się lepiej poznać. 

Grube pianki zapewniają ciepłotę ciała, dzięki czemu dzieci bez problemu korzystają z naszej oferty nawet, gdy nie ma upałów. Dzieci inaczej odbierają świat niż dorośli, pozwólmy im na trochę szaleństwa i obcowanie z naturą !


Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którym zależy na aktywnym spędzeniu wakacji przez ich pociechy na świeżym powietrzu oraz chcących przygotować je do dłuższych wyjazdów kolonijnych w przyszłości.


sup
Więcej o półkoloniach

Dowiedz się więcej o miejscu, programie, zajęciach, kwestiach bezpieczeństwa

skok
Oferta

Oferta cenowa i formalności

wake
Wymagania

Wymagania uczestnictwa oraz co spakować

Kontakt

Email

Kontakt telefoniczny

Agata

Mobirise Website Builder

Wszystkie nasze turnusy są oficjalnie zgłoszone w Ministerstwie Edukacji i Nauki.
Potwierdzone zgłoszenia dostępne jest dla każdego na stronie https://wypoczynek.mein.gov.pl